Gogle Scott AURA slab purple/blue (purple chrome)

Producent: Scott
Dostępność:
Na wyczerpaniu Na wyczerpaniu
szt.
Cena netto: 153,66 zł 189,00 zł

TECHNOLOGIE

 System RAM Revolutionary Air Managment – eliminuje zawirowania powietrza dodatkowo, zapobiega parowaniu poprzez skierowanie czystego i kontrolowanego strumienia powietrza wewnątrz gogli od góry do dołu.

 System ACS Air Control System – pomaga zapobiegać kondensacji wody i zaparowaniu szyb dzięki połączeniu otworów napływowych powietrza na szybach z otworami z górnej części oprawki gogli, co tworzy wyrafinowany system wentylacyjny.

TRÓWARSTWOWA TERMICZNA GĄBKA TWARZOWA Scott'a to najbardziej miękka i komfortowa z dostępnych pianek. Jest stworzona na bazie gąbki antyalergicznej ( antyalergiczna super miękka gąbka dopasowuje się do elementów anatomicznych twarzy i przylegała do nich miękko i delikatnie), dodatkowo została dodana gęsta

System PERIMETER VENTILA TION pomaga zapobiegać kondensacji wody i zaparowaniu. Składa się z peryferyjnych komór wentylacyjnych, które kontrolują przepływ powietrza wewnątrz oprawek gogli.

NO FOG Aby zapobiec kondensacji wody i zaparowaniu zastosowany został opatentowany przez firmę SCOTT system NO FOG ANTI-FOG LENS TREATMENT

ENGINEERED SPACER FOAM MEMBRANE. Piankowa membrana oddzielająca, rozdziela podwójne szyby, zapobiega przed przenikaniem wilgoci , rozszczelnieniem nawet w przypadku działania dużych sił.

Gogle firmy Scott zostały zaprojektowane tak, aby pasowały idealnie z większością dostępnych na rynku kasków

100% Ochrony przed szkodliwymi promieniowaniem UVA, UVB, UVC. Szyby Scott są przystosowane optycznie do odbijania szkodliwego promieniowania UVA, UVB, UVC aż do 400nm.

SZYBY:

CAT.2
przepuszczalność 23%

Produkt dostępny do wyczerpania zapasów!

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dostępności.